Aktuální termín registrace do databáze a přefocení registrovaných:

úterý 28. 5. 2024 a středa 12. 6. 2024

Ateliér: Františka Křížka 1, Praha 7, 2.patro

Je nutné se objednat: info@poppycasting.cz / 730 826 158

a) mimča 6 měs - 18 měs: sloty mezi 9-13:30

b) děti 4 - 15 let: dejte nám vědět, že dorazíte, daný den lze přijít kdykoli mezi 14-18h

Zájem o novou registraci:

Kontaktujte nás a uveďte prosím vždy: věk dítěte, město bydliště, Váš mail a telefonní číslo.

Registrujeme pouze osobně.

Registrujeme děti ve věku: 6 měs - 18 měs a poté až od 4.narozenin do 15 let

Děti ve věku od 18 měs do 4.narozenin aktuálně neregistrujeme

kromě dětí neevropského vzhledu a jednovaječných dvojčat.

MIMO STANOVENÉ TERMÍNY nás v atelieru NEZASTIHNETE, online registrace neprovádíme

a není možné se registrovat jindy než ve vypsané dny.

Dítě se v daném termínu dostaví OSOBNĚ se zákonným zástupcem

Česky hovořící děti bez cizího přízvuku nebo rodilí mluvčí AJ.

Registrace

Termíny registrací jsou pravidelně aktualizovány v běžícím červeném boxu pod menu stránky. Když se objeví termín registrace, můžete v daný den a čas přijít vaše dítě zaregistrovat, pokud je starší 4 let. Pokud je mladší než 4 roky, objednejte se na registraci telefonicky a domluvte si konkrétní hodinu. Obvykle probíhá v ten samý den před registrací starších dětí. Pokud vám daný termín nevyhovuje, počkejte, další termín se včas objeví. Registrace probíhají většinou 2-3x měsíčně. 

U registrace dětí od 4 do 15 let se platí jednorázový registrační poplatek ve výši 1 500 Kč. Část poplatku se hradí na místě u registrace, zbytek až z prvního honoráře, tzn. 500 Kč se platí hned u registrace, 1000 kč se odečte až z prvního honoráře. Pokud se nám nepodaří uplatnit vaše dítě v některém z našich projektů, bude vás to stát jenom 500 Kč. Reg. poplatek kryje náklady související s registrací, pořízením fotografií, zařazením do databáze a následnou pravidelnou aktualizací fotek formou opětovného focení, až dítě vyroste nebo změní vzhled (délku nebo barvu vlasů…) Foto z registrace ani přefocení rodičům nezasíláme, slouží pro účely naší databáze, děkujeme za pochopení.

U registrací dětí od 6 měsíců do 4 let si registrační poplatek ve výši 1500,- Kč účtujeme přímo u registrace. Důvodem je komplikovanější a časově náročnější práce s malým dítětem, proto vyžadujeme objednání předem, abychom měli na vaše dítě dostatek času a vy nemuseli čekat. Tento poplatek je jednorázový a i když budeme vaše dítě fotit častěji než je to běžné u starších dětí, jak jistě sami víte, děti se v tomto věku mění velice rychle, žádný další registrační poplatek vám už účtován nebude. Jako bonus dostanete od nás pořízené záběry z registrace na památku. Fotky posíláme ve zmenšeném formátu mailem. Z dalších přefocení fotky nezasíláme, děkujeme za pochopení. 
Na registraci nepotřebujete nic, doporučujeme tričko bez výrazných nápisů, v létě se vyhýbejte šatům na ramínka, dobré je mít alespoň krátký rukáv, ať dítě nevypadá „polonaze“. Vyplníte registrační dotazník, my si dítě nafotíme, tudíž není potřeba nosit sebou vlastní fotografie.