Registrace během léta (červenec - září 2019) NEPROBÍHAJÍ.


Vyčkejte prosím na vypsání nových termínů zde na říjen 2019. Info obecně k registracím: 730 826 158 nebo info@poppycasting.cz

Dítě se v daném termínu dostaví OSOBNĚ se zákonným zástupcem, online registrace není možná.


Na podzim budeme registrovat:

a) objednaná miminka věk 6 měsíců až 18 měsíců, předobjednejte se na tel 730 826 158 nebo info@poppycasting.cz


Registrace dětí starších 18 měs až do 4 let věku jsou pozastaveny pro naplnění kapacity, děkujeme za pochopení.


b) registrace děti 4-15 let:


Česky hovořící děti bez cizího přízvuku nebo rodilí mluvčí AJ.


TAKÉ AKTUÁLNĚ HLEDÁME v jakémkoli věku:


děti neevropského typu a jednovaječná dvojčata


Registrace

Termíny registrací jsou pravidelně aktualizovány v běžícím červeném boxu pod menu stránky. Když se objeví termín registrace, můžete v daný den a čas přijít vaše dítě zaregistrovat, pokud je starší 3 let. Pokud je mladší než 3 roky, objednejte se na registraci telefonicky a domluvte si konkrétní hodinu. Obvykle probíhá v ten samý den před registrací starších dětí. Pokud vám daný termín nevyhovuje, počkejte, další termín se včas objeví. Registrace probíhají většinou 2-3x měsíčně.

U registrace dětí od 3 do 15 let se platí jednorázový registrační poplatek ve výši 1 000 Kč. Část poplatku se hradí na místě u registrace, zbytek až z prvního honoráře, tzn. 200 Kč se platí hned u registrace, 800 kč se odečte až z prvního honoráře. Pokud se nám nepodaří uplatnit vaše dítě v některém z našich projektů, bude vás to stát jenom 200 Kč. Reg.poplatek kryje náklady související s registrací, pořízením fotografií, zařazením do databáze a následnou pravidelnou aktualizací fotek formou opětovného focení, až dítě vyroste nebo změní vzhled (délku nebo barvu vlasů…)

U registrací dětí od 6 měsíců do 3 let si registrační poplatek ve výši 1000,- Kč účtujeme přímo u registrace. Důvodem je komplikovanější a časově náročnější práce s malým dítětem, proto vyžadujeme objednání předem, abychom měli na vaše dítě dostatek času a vy nemuseli čekat. Tento poplatek je jednorázový a i když budeme vaše dítě fotit častěji než je to běžné u starších dětí, jak jistě sami víte, děti se v tomto věku mění velice rychle, žádný další registrační poplatek vám už účtován nebude. Jako bonus dostanete od nás pořízené záběry na památku. Fotky posíláme ve zmenšeném formátu mailem.
Na registraci nepotřebujete nic, doporučujeme tričko bez výrazných nápisů, v létě se vyhýbejte šatům na ramínka, dobré je mít alespoň krátký rukáv, ať dítě nevypadá „polonaze“. Vyplníte registrační dotazník, my si dítě nafotíme, tudíž není potřeba nosit sebou vlastní fotografie.