Registrace nových dětí a přefocení aktuálně neprobíhá.

Nové termíny na podzim vypíšeme zde, můžete nám dát vědět, že máte zájem a informace Vám zašleme.

info@poppycasting.cz / 730 826 158 - volejte ve všední dny mezi 9-18h


Zájem o novou registraci:

Kontaktujte nás a uveďte prosím vždy: věk dítěte, město bydliště, Váš mail a telefonní číslo.

Registrujeme pouze osobně.

Registrujeme děti ve věku: 6 měs - 18 měs a poté až od 4.narozenin do 15 let

Děti ve věku od 18 měs do 4.narozenin aktuálně neregistrujeme

kromě dětí neevropského vzhledu a jednovaječných dvojčat.

MIMO STANOVENÉ TERMÍNY nás v atelieru NEZASTIHNETE, online registrace neprovádíme

a není možné se registrovat jindy než ve vypsané dny.

Dítě se v daném termínu dostaví OSOBNĚ se zákonným zástupcem

Česky hovořící děti bez cizího přízvuku nebo rodilí mluvčí AJ.

Registrace

Termíny registrací jsou pravidelně aktualizovány v běžícím červeném boxu pod menu stránky. Když se objeví termín registrace, můžete v daný den a čas přijít vaše dítě zaregistrovat, pokud je starší 4 let. Pokud je mladší než 4 roky, objednejte se na registraci telefonicky a domluvte si konkrétní hodinu. Obvykle probíhá v ten samý den před registrací starších dětí. Pokud vám daný termín nevyhovuje, počkejte, další termín se včas objeví. Registrace probíhají většinou 2-3x měsíčně. 

U registrace dětí od 4 do 15 let se platí jednorázový registrační poplatek ve výši 1 500 Kč. Část poplatku se hradí na místě u registrace, zbytek až z prvního honoráře, tzn. 500 Kč se platí hned u registrace, 1000 kč se odečte až z prvního honoráře. Pokud se nám nepodaří uplatnit vaše dítě v některém z našich projektů, bude vás to stát jenom 500 Kč. Reg. poplatek kryje náklady související s registrací, pořízením fotografií, zařazením do databáze a následnou pravidelnou aktualizací fotek formou opětovného focení, až dítě vyroste nebo změní vzhled (délku nebo barvu vlasů…) 

U registrací dětí od 6 měsíců do 4 let si registrační poplatek ve výši 1500,- Kč účtujeme přímo u registrace. Důvodem je komplikovanější a časově náročnější práce s malým dítětem, proto vyžadujeme objednání předem, abychom měli na vaše dítě dostatek času a vy nemuseli čekat. Tento poplatek je jednorázový a i když budeme vaše dítě fotit častěji než je to běžné u starších dětí, jak jistě sami víte, děti se v tomto věku mění velice rychle, žádný další registrační poplatek vám už účtován nebude. Jako bonus dostanete od nás pořízené záběry na památku. Fotky posíláme ve zmenšeném formátu mailem. 
Na registraci nepotřebujete nic, doporučujeme tričko bez výrazných nápisů, v létě se vyhýbejte šatům na ramínka, dobré je mít alespoň krátký rukáv, ať dítě nevypadá „polonaze“. Vyplníte registrační dotazník, my si dítě nafotíme, tudíž není potřeba nosit sebou vlastní fotografie.